poniedziałek, 27 stycznia 2014

Pomnik Cesarzowej Achai 3 - kolejny tom z serii Achaja

Achaja Ziemiańskiego!
W zasadzie tytuł mówi wszystko - nadchodzi premiera kolejnej książki z cyklu przygód Achai. Cyklu, który Fabryka Słów ogłosiła trzecią najpopularniejszą serią wszech czasów. Oczywiście cyklu swojego wydania ;) Kryterium rankingu - ~1000 głosów czytelników. Pierwsze 10 serii wygląda tak:

1             Pan Lodowego Ogrodu (Grzędowicz)
2             Cykl Inkwizytorski (Piekara)
3             Cykl Achaja (Ziemiański)
4             Cykl Anielski (Kossakowska)
5             Seria z Jakubem Wędrowyczem (Pilipiuk)
6             Cykl Demoniczny (Brett)
7             Kłamca (Ćwiek)
8             Ołowiany świt (Gołkowski)
9             Cykl Oko Jelenia (Pilipiuk)
10           Seria o Dorze Wilk (Jadowska)

Muszę przyznać, że zgadzam się z co najmniej połową wyborów do tej pierwszej dychy :) Szczerze polecam Grzędowicza, obie serie Pilipiuka i Bretta. Piekara i Kossakowska - w 100% polecić ich nie potrafię, niemniej doczekali się wielu fanów. Wstyd się przyznać, ale Ćwiek od jakiegoś roku leży na budzącej wyrzuty sumienia stercie zatytułowanej: "Przeczytam, jak stracę chęć posiadania nowego". Tyle tytułem rozpisywania się na temat inny niż Achaja ;)

Wracając do cyklu - jakby ktoś nie zauważył na grafice - już 5 lutego fani Cesarzowej Achai cieszyć się będą mogli kolejnym tomem jej przygód. Z tego, co się orientuję - parę dni wcześniej będzie dostępny w wybranych punktach sprzedaży. Fajnie, ale tym, którzy chcą nie przepłacać polecam wstrzymanie się z zakupem do dnia oficjalnej premiery.

I na koniec przydługiego posta - o popularności cyklu o wojowniczej księżniczce może świadczyć taki wynalazek - teledysk do utworu Achaja. Niemożliwe? Obejrzyjcie poniżej: 


Zapraszam na zakupy serii Achaja do mojej ulubionej księgarni TaniaKsiazka.pl: 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza